Nebankovní půjčky bez registru - Kladno a okolí

Ne každý, kdo si potřebuje půjčit, může vyhovět poměrně přísným kritériím pro získání bankovní půjčky. Žadatelé s negativními záznamy v registrech dlužníků pak musí hledat pomoc u nebankovních společností. Jaké jsou výhody a nevýhody nebankovních půjček bez registru a poskytuje někdo takovýto úvěr v městě Kladno a jeho okolí?

Půjčky bez registru online

Na půjčky, u kterých se nekontrolují dluhové registry nebo jsou záznamy v těchto registrech tolerovány, se zaměřují některé nebankovní firmy. U velkých společností jako jsou HomeCredit nebo Provident jsou dluhové rejstříky konrolovány poměrně přísně a šance na úspěch je spíše u firem, které poskytují své produkty online. Jako příklad uveďme půjčku EverydayPlus od společnosti OPR-Finance, kde si lze půjčit až 50000 Kč na 61 dní, případně i na delší dobu (více na everydayplus.cz)

Malé půjčky do 10000 Kč

Nejčastěji narazíme na půjčky bez registru v oblasti tzv. SMS půjček - malých rychlých nebankovních úvěrů do výše 10000 Kč se splatností do 30 dní. Protože je zde poskytována pouze omezená částka s krátkou dobou splatnosti, společnosti si mohou dovolit více svým klientům věřit a půjčit i těm, kdo mají problematickou platební minulost. Je nutno říci, že tento postup je zcela legální - veřitelské společnosti jsou ze zákona povinny ověřit si, zda je klient schopen úvěr řádně splatit, ale je na nich, zda budou či nebudou zohledňovat záznamy v registrech. Důležitějším parametrem je doložení příjmu žadatele - to lze provést často i jen pouhým zasláním výpisu z účtu, kam chodí pravidelný příjem (mzda, důchod).

Vyšší úrok a RPSN

Oproti bankovním úvěrům jsou půjčky pro problémové klienty dražší - mají vyšší úrokovou sazbu a RPSN (roční procentní sazbu nákladů). To je ale cena za snažší dostupnost a méně byrokracie. Je také nutno počítat možnými vyššími sankcemi za nesplácení.

Některé nebankovní úvěrpvúvěrové společnosti v Kladně a okolí

PROMAPUJCKY.cz

Nabídka: Nebankovní půjčky a úvěry bez kontroly registrů, úvěry s ručením nemovitostí.
Adresa: Cyrila Boudy 1444, 272 01 Kladno – Kročehlavy
Web: www.promapujcky.cz

Porepu půjčky

Nabídka: Zprostředkování podnikatelských úvěrů, půjčky pro zaměstnance, ženy na mateřské dovolené, důchodce.
Adresa: Suchardova 236, 272 01 Kladno
Web: www.porepu.cz

PROFI CREDIT Czech, a.s.

Nabídka: Neúčelové nebankovní hotovostní půjčky pro fyzické osoby, podnikatele a živnostníky. Startovací, překlenovací a účelové úvěry pro podnikatele.
Adresa: Suchardova 236, 272 01 Kladno
Web: www.proficredit.cz

EKVITA INVEST, a.s.

Nabídka: Rychlé nebankovní půjčky pro firmy a živnostníky až do výše 20.000.000 Kč.
Adresa: Jateční 1195, 272 01 Kladno
Web: www.ekvita.cz


Zdroj: firmy.cz